O nás

Co nabízíme?
Pohodlí, bezstarostnost a spolehlivost.
Jak toho dosáhneme?
Používáme výhradně technologická řešení výrobců, kteří jsou na trhu desítky let a s nimiž nás váže dlouhodobá spolupráce, což v praxi znamená, že pokud je zákazník uživatelem těchto výrobků, nemusí se bát, že za pár let ztratí podporu, která je v naší oblasti bezesporu to nejdůležitější po té co se technologie nakoupí.
Pro koho tu jsme?
Pro divadla, pro společnosti které pronajímají zvukové a světelné technologie, pro hudební kluby, pro televizní studia, pro architektonické ateliéry, prostě pro všechny kteří potřebují absolutní kvalitu bez kompromisu.
Proč to děláme?
Protože nás to baví, a největší odměnou je zákazník, kterého to bude bavit také… Protože jen takový zákazník je spokojený a díky tomu se může dál rozvíjet a vzdělávat. Vzhledem k tomu, že náš obor se bude rozvíjet, tak dlouho dokud bude člověk člověkem, je třeba, aby byly potřebné informace dostupné všem, kteří o to stojí.
Cenová politika?
Všechna zařízení, která nabízíme, jsou svojí kvalitou a spolehlivostí na nejvyšších příčkách, takže o levných zařízeních se nedá víceméně mluvit. Ale vzhledem k tomu, že jsme u většiny našich dodavatelů zařazeni do distributorské hladiny, máme k dispozici prostor, ve kterém jsme schopni zaručit našim partnerům i zákazníkům ty nejlepší ceny, které jsou vázány celosvětovými pravidly jednotlivých dodavatelů.
Filozofie?
Věříme, že i ten nejmladší a nejméně zkušený zvukař nebo osvětlovač má potenciál pro svoji budoucnost. Proto nepodceňujeme zájem kohokoliv, kdo se o nové věci zajímá, i když není velká firma nebo mistr ve svém oboru. Přijďte se podívat do naší předváděcí místnosti a zeptat se na to co vás zajímá. V oblasti zvuku a světel vám jsou k dispozici naši odborníci s nemalými zkušenostmi, kteří rádi poradí.